If you see any errors or omissions in the following list, it would be appreciated if you could please either text the details to 07713 514 375 or email to gwcymru1@aol.com - many thanks
North Wales Division One
Llangefni 19 v Ruthin 15 +1
Mold 3 v Llandudno 27 +1
Bala 57 +1 v Colwyn Bay 3
Nant Conwy 43 +1 v Caernarfon 7
Bro Ffestiniog v Pwllheli - POSTPONED
Dolgellau v Bethesda - POSTPONED
Team | P | W | D | L | Pts |
Nant Conwy | 7 | 6 | 0 | 1 | 30 |
Bala | 7 | 6 | 0 | 1 | 30 |
Pwllheli | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 |
Mold | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 |
Llandudno | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 |
Llangefni | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 |
Ruthin | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 |
Caernarfon | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 |
Bro Ffestiniog | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 |
Colwyn Bay | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 |
Dolgellau | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 |
Bethesda | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 |
North Wales Division Two
COBRA 12 v Bangor 0
Dinbych 43 +1 v Newtown 10
Llangollen 31 +1 v Rhyl 19
Llanidloes 0 v Shotton Steel 21
Welshpool 6 v Wrexham 23 +1
Team | P | W | D | L | Pts |
Dinbych | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 |
Shotton | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 |
COBRA | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 |
Wrexham | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 |
Llanidloes | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 |
Rhyl | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 |
Bangor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 |
Newtown | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 |
Llangollen | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 |
Welshpool | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Abergele | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 |
North Wales Division Three
Benllech v Machynlleth - POSTPONED
Dinbych 2nds 7 v Holyhead 3 +1
Flint 6 v Teirw Nant (2nds) 24 +1
Menai Bridge 27 +1 v Rhos 7
Mold 2nds v Pwllheli 2nds - POSTPONED
Twam | P | W | D | L | Pts |
Teirw Nant | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 |
Holyhead | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 |
Pwllheli 2nds | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 |
Menai Bridge | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 |
Dinbych 2nds | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 |
Machynlleth | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 |
Flint | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 |
Mold 2nds | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Rhos | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 |
Benllech | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Friendly
Abergele 2nds 3 v Wrexham 2nds 27
Rhyl 2nds 39 v Mold 3rds 19
Bala 2nds 0 v Porthmadog 22
WRU Youth Cup Round 2
Caernarfon 5 v Wrexham 15
Nant Conwy v Ruthin - POSTPONED
WRU Youth Plate Round 1
Bangor 0 v Builth Wells 25
Llangefni v Dolgellau - POSTPONED
WRU Youth Bowl Round 2
Bethesda v COBRA - POSTPONED
Colwyn Bay 20 v Mold 10
North West Wales Youth Division
Pwllheli v Holyhead - POSTPONED
WRU Division West 1
Felinfoel v Aberystwyth - POSTPONED
WRU Division West Central 2
Cwmavon v Builth Wells - POSTPONED
WRU Division 3 East Central C
St Albans v Llandrindod Wells
WRU Division 3 East D
Rhayader v Newport Saracens
Trefyclawdd v Abersychan