Match Report »

Last Sunday

Tom Coniry U18's vs
League
h
Olton Ravens Youth
3 - 3
D
  • Kit Sponsor

    Scrivens
  • Team Sponor

    Durwen
  • Shirt Sponsor

    Asbestos Support WM
  • Shirt Sponsor

    Kerwood Property Development Ltd
  • Tracksuit Sponsor

    GL Plumbing & Heating
  • Shirt Sponsor

    Yale
  • PT Football Coaching School
  • Shirt Sponsors

    Pipe Serve Solutions
  • Shirt Sponsor

    Autism Birmingham Community Interest Company
 

Recent activity

Match Centre
Under 12s Suffer Another Setback
1 day ago
Match Centre
Score Draw Specialists
2 days ago
Match Centre
Score Draw Specialists
2 days ago
Match Centre
Boys Back in Contention for Autumn Cup
2 days ago
Match Centre
Plucky lads undone by 5 minute goal fest
2 days ago
Match Centre
4 out of 6 points for Under 18s
2 days ago
Match Centre
Cup
2 days ago
 
Sun 2 Oct
h
Ben Petty U8s Sheldon Royals
Friendly 10:00
a
Tom Coniry U18's Coleshill United
League 10:30
h
Paul Tabone U14's Arden Forest
Cup 10:30
h
Gary Henderson U12's Colts Boldmere Falcons
Cup 10:30
a
Dave Disley-Jones U11s Colts Hockley Heath
Cup 10:30
h
Jamie Houghton & Jim Clarke U10's Colts Phoenix United Minor
Friendly 10:30
a
Jack Crawford U9's Hurley Kings
Cup 10:30
a
Sham Kazmi U8s Colts Beacon Bees
Friendly 10:30
a
Stuart Field & Tony Brown U12's West Hagley North
League 11:00
a
Gary Livingstone U11s Halfway Juniors
Cup 11:00
a
Jim Waterston U9s Colts Blossomfield
Cup 11:00
h
Gareth Boyce U10s Sheldon Royals Hawks
Cup 12:30
Sun 9 Oct
h
Paul Tabone U14's Catshill
League 10:30
h
Stuart Field & Tony Brown U12's Sutton Coldfield Town Juniors Cyclones
League 10:30
h
Jack Crawford U9's Olton Ravens Youth
Cup 10:30
h
Gary Livingstone U11s Alvechurch Youth
Cup 11:00
a
Jamie Houghton & Jim Clarke U10's Colts Bartley Reds
Cup 11:00
h
Jim Waterston U9s Colts Chelmsley Colts Blue
Friendly 12:00
h
Dave Disley-Jones U11s Colts Redditch Utd Juniors
League 12:30
a
Gareth Boyce U10s Studley Juniors
Friendly 13:00
a
Gary Henderson U12's Colts South Birmingham Alliance White
Cup 14:00
Advertisement
Sun 25 Sep
a
Paul Tabone U14's Coleshill Town Youth
Cup 1 – 4
W
a
Stuart Field & Tony Brown U12's Knowle Juniors
League 4 – 0
L
a
Gary Livingstone U11s Solihull Crusaders
Cup 1 – 3
W
h
Dave Disley-Jones U11s Colts Boldmere Falcons S&S
Cup 1 – 3
L
h
Jim Waterston U9s Colts Coldlands Colts Red
Cup 6 – 0
W
h
Tom Coniry U18's Olton Ravens Youth
League 3 – 3
D
a
Gary Henderson U12's Colts North Birmingham Celtic
League 5 – 6
W
h
Jack Crawford U9's Castle Bromwich United
Cup W – L
W
a
Ben Petty U8s Wake Green Juniors Blue
Cup 2 – 5
W
h
Sham Kazmi U8s Colts Wychall Wanderers Juniors Colts
Cup 1 – 1
D
a
Jamie Houghton & Jim Clarke U10's Colts Alvechurch Youth
Cup 3 – 0
L
a
Ben Petty U8s Glades
Cup 3 – 3
D
h
Sham Kazmi U8s Colts Bartley Reds
Cup 2 – 2
D
Sun 18 Sep
h
Dave Disley-Jones U11s Colts Bournville Warriors West
Cup 8 – 0
W
a
Jack Crawford U9's Wychall Wanderers Juniors
Cup 1 – 1
D
a
Tom Coniry U18's Continental Star
League 1 – 3
W
h
Gareth Boyce U10s Northfield Town Junior
Cup 4 – 4
D
a
Gary Henderson U12's Colts Studley Juniors
League 1 – 3
W
h
Gary Livingstone U11s Northfield Town
Cup 0 – 3
L
h
Paul Tabone U14's Bournville Warriors United
League 2 – 1
W
a
Stuart Field & Tony Brown U12's Colron Boys
Cup 4 – 2
L
h
Jamie Houghton & Jim Clarke U10's Colts Sportsco Harriers
Cup 6 – 2
W
a
Jim Waterston U9s Colts Solihull Moors
Cup 5 – 2
L
Facebook

Affiliations

Club sponsors